Poszukujesz możliwości samorozwoju?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: poniedziałek, 30, kwiecień 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Kurs coachingu jest jednym z kursów, które można odbyć w http://www.wszechnica.uj.pl . Czego można się na nim nauczyć i jakie zdobyć umiejętności?

 

Coaching jest stosunkowo nową dziedziną wiedzy i działalności praktycznej. Opiera się on na pracy z klientem, który pragnie dotrzeć do swoich prawdziwych pragnień i potrzeb, a następnie je realizować. Poprzez zadawanie pytań coach naprowadza go na właściwe tory, a odpowiedzi udzielane są nie przez niego, ale właśnie przez klienta. W ramach kursu coachingu będziemy zatem mogli zdobyć umiejętności polegające na formułowaniu właściwych pytań, ogólnym przygotowaniu do pracy z klientami, metodami docierania do ich świadomości oraz odpowiadaniu na ich emocje.

 

Kurs coachingu jest obecnie bardzo popularnym kursem. Zainteresowanie jego odbyciem jest bardzo duże, ale wciąż jeszcze są dostępne terminy. Kurs coachingu nie jest drogi i z pewnością warto się na niego wybrać, gdy chcemy podszlifować swoje umiejętności interpersonalne. W ramach kursu coachingu zdobędziemy również duży zasób wiedzy na tematy powiązane z psychologią, filozofią czy współczesnymi metoda oddziaływania na ludzi i podejmowane przez nich decyzje.

 

Osoby kreatywne, nastawione na samorozwój, pełne ciekawości i chętne do spędzania czasu z innymi ludźmi bez wątpienia powinny rozważyć kurs coachingu. Nie jest on długi, jednak czas na nim spędzony na pewno nie okaże się bezowocny. Nawet, jeśli w przyszłości nie będziemy zainteresowani świadczeniem usług coachingowych, odbyciu kursu z tego zakresu przyda nam się w codziennym życiu, a także umożliwi nam lepszy wgląd w nas samych. Znajomość swoich potrzeb i pragnień stanowi bowiem gwarancję udanego, spełnionego życia.

 

 

 

Odsłony: 126