Na co zwracać uwagę w ofertach fotelików?

Kategoria: Kategoria (pl-pl) Opublikowano: wtorek, 09, październik 2018 Super User Drukuj E-mail

 

Obecne foteliki - klik - mogą sprawić rodzicom naprawdę spory problem, gdy przyjdzie do podjęcia decyzji o zakupie. Wielu osobom odnalezienie się w tym świecie sprawia sporo trudności, zwłaszcza gdy dopiero zaczynają przygodę z rodzicielstwem. Nie warto jednak dać się przytłoczyć, gdy zobaczymy foteliki w tak ogromnej ilości. Każdy znajdzie dla siebie i swojego dziecka idealny model.

 

Co powinno zainteresować cię przed podjęciem ostatecznej decyzji?

 

  • Bezpieczeństwo. Sprawdź wszelkie parametry, pytaj o oceny testów zderzeniowych oraz dodatkowe zabezpieczenia. Ochrona dziecka w momencie stłuczki lub wypadku była przyczyną wprowadzenia obowiązku posiadania tego sprzętu w samochodzie.
  • Komfort. Foteliki w wersji nowoczesnej to regulowane zagłówki, miękkie otulinki na psach dla wrażliwego ciała dziecka, a także udogodnienia dla rodziców w postaci ergonomicznych rączek oraz szybkiego systemu montowania.
  • Kompatybilność. Mamy tu na myśli nie tylko kompatybilność z naszym modelem samochodu, ale także możliwość dopasowania fotelika do stelaża posiadanego przez wózka. Oszczędność miejsca w bagażniku gwarantowana.
  • Czyszczenie. Jeśli nie chcemy wyrzucić sprzętu po krótkim czasie, to niech zainteresują cię foteliki z tapicerką, którą można wyprać w pralce.

 

Odsłony: 53